Екзотична смакова подорож на майстер-класі з приготування кокосових десертів - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

12 червня наша кулінарна студія Chef University провела майстер-клас з приготування десертів із кокосових продуктів. Під керівництвом талановитих шеф-технологів Лариси Лавро та Марії Мантурової, учасники заходу відкрили для себе безмежні можливості використання кокосового молока, вершків та стружки в створенні неперевершених солодощів.

Розкриваючи свої секрети, Лариса та Марія продемонстрували різноманітні способи приготування десертів, які вражають не лише своїм смаком, а й зовнішнім виглядом. Під їхнім керівництвом учасники майстер-класу вивчили різноманітні рецепти: тістечка “Кокосовий всесвіт” і “Мадемуазель Кокосі”, кокосові макарони, десерт “Коко-чіа” та ніжні желейні кокосові цукерки.

Кожен рецепт був реалізований з майстерністю та любов’ю до деталей. Чого вартує тільки мусове тістечко «Мадемуазель Кокосі», котре виглядає як справжнісінький кокос! Учасники майстер-класу не тільки навчилися готувати ці десерти, але й поглибили свої знання про використання кокосових продуктів у кулінарії.

Основними інгредієнтами десертів стали продукти від Best Way Foods. Зокрема, у начинках використовувалися кокосові продукти від Cocoxim, цукрозамінник Zusto, шоколад Terravita та Callebaut, какао-масло та функціональні продукти Cookit, молочні продукти Debic, фруктові пюре DiraFrost.

Завершився майстер-клас захоплюючою дегустацією, під час якої кожен міг насолодитися смаком свіжоприготовлених кокосових десертів. З розширеними поглядами на кулінарні можливості кокосових продуктів після такої захоплюючої події, учасники заходу покинули нашу студію, готові до нових кулінарних викликів та експериментів.

Майстер-клас з приготування кокосових десертів став справжньою вітриною для нових ідей та кулінарних талантів. Лариса Лавро та Марія Мантурова не лише поділилися своїм досвідом, а й надихнули на творчість у кондитерському світі.