Про компанію - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Filter by Категории товаров
Рецепти
Гурме продукти
Індустріальні продукти

Увійти в свій обліковий запис

Створити аккаунт

Реєстрація дає можливість перегляду прихованих рецептів

Register with us by filling out the form below.

Про компанію - BWF


Компанія Best Way Foods  — офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор концерну Barry Callebaut та Diana foods, Desing в Україні.  Ми зосереджені в продажах в двох основних напрямках — гурме (ХоРеКа, напівіндустріальний ринок) та індустріальний напрямок (великі заводи і фабрики з виробництва кондитерських виробів, морозива, молочної промисловості, сухих сніданків, фітнес напрямок, фабрики по виробництву шоколадної глазурі і тощо).

У нашому портфелі всі основні бренди концерну, такі як Callebaut, Cacao Barry, La Morella Nuts, Barry-Callebaut, Bensdorp, IBC, Van Houten, Mona Lisa, D’Orsogna, Desing та Diana foods.

Наша основна діяльність пов’язана з двома ключовими положеннями, це якісна дистрибуція по всій території України (ми працюємо через дилерську мережу у всіх регіонах країни) і розвиток продуктів (навчання наших клієнтів за допомогою роботи наших та партнерських технологів на підприємствах наших клієнтів, проведення практичних майстер-класів, виїзди на семінари в Академії Шоколаду по всьому світу). Високий рівень знання наших продуктів клієнтом, запорука довгострокових зв’язків та комерційної стабільності.

 

Щоб виділитися, майстри своєї справи шукають такий смак, який би зробив унікальними та відомими його вироби, своєрідний «особистий підпис».

Наша компанія BEST WAY FOODS пропонує вам інноваційну та ексклюзивну базу, яка допоможе вигадати, надати форму та розробити ваш індивідуальний смаковий профіль: унікальний та неповторний.

 

Бути клієнтом нашої компанії означає бути в авангарді харчового напрямку України, тому що ми надаємо технологічну підтримку та навчання в академіях Шоколаду по всьому світу від провідних шефів і бренд-амбасадорів Callebaut та Cacao Barry.

 

Ми надаємо нашим клієнтам найвищу експертизу в усьому, що стосується шоколаду.

  • Надихаємо висококласними рецептами, що створені ведучими світовими шеф-кондитерами: кондитерські вироби, цукерки та вишукані страви.
  • Отримуйте доступ до особливих сортів шоколаду, з унікальними смаком та ароматом какао, що зібрані в різних частинах світу.
  • Надихайтеся та приймайте участь у подіях вашого міста, взаємодіючі з експертами та шеф-кондитерами.

Ми знаємо, що будучи новаторами по духу, ми сильніші разом. Тому наше гасло: все або нічого, — є не миттєвим настроєм, а постійним відношенням до справи.


×