Про компанію - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Filter by Категории товаров
Рецепти
Гурме продукти
Індустріальні продукти

Увійти в свій обліковий запис

Створити аккаунт

Реєстрація дає можливість перегляду прихованих рецептів

Register with us by filling out the form below.

Про компанію - BWF


Компанія BEST WAY FOODS — офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор концернів Barry Callebaut, FrieslandCampina, Kerry, Dianafoods, Desing в Україні.

Основні бренди портфелю компанії: Callebaut, Cacao Barry, Barry Callebaut, Bensdorp, IBC, Mona Lisa, D’Orsogna, Debic, Kerry, Ravifruit, Desing та Dianafoods.

Бути клієнтом Бест Вей Фудз означає бути в авангарді харчового напрямку України, тому що ми надаємо технологічну підтримку та навчання в нашому кулінарному просторі Chef University від провідних шефів та бренд-амбасадорів Callebaut, Cacao Barry, Debic та Ravifruit.

 

НАША МІСІЯ

Ми розвиваємо унікальний в Україні сервіс для каналів Гурме (ХоРеКа, напівіндустріальних виробників) та індустріальних виробників продуктів харчування, де клієнт отримує тільки позитивний досвід.

Навіть ідея – це наша прерогатива. Від Ідеї до кінцевого продукту на полиці чи меню ресторану. Ми створюємо сервіс повного циклу: ідея, розрахунок, замовлення, відслідковування залишків, доставка, контроль якості та унікальний вибір продуктів зі всього світу!  

 

НАШІ ЦІННОСТІ:

  • Ми клієнтоорієнтовані — до місяця і назад. Ми віримо, що лише глибоке розуміння бізнесу наших партнерів дозволяє будувати довгострокові стосунки.    
  • Ми новатори — нам важливо постійно розвиватися самим і розвивати ринок. Ми готові витрачати ресурс, себе та час на те, щоб постійно привносити нове і підвищувати стандарти і правила гри.
  • Ми про високий результат — нам цікаво ставити приймати нові виклики і досягати поставлених цілей.
  • Ми — команда професіоналів. У цій фразі важливо обидва слова. Команда, яка йде разом до мети. Професіонали, які підходять до завдань з певним рівнем знань, навичок і повагою до своїх партнерів, хто б це не був: колеги, клієнти або постачальники.
  • Ми цінуємо обіцянки, які даємо. Для нас дотримуватися домовленостей — це правило гарного тону.

Ми знаємо, що будучи новаторами по духу, ми сильніші разом. Тому наше гасло: все або нічого — є не миттєвим настроєм, а постійним відношенням до справи.

 


×