Про компанію - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters

Про компанію - BWF


Компанія BEST WAY FOODS — розвиває унікальний в Україні сервіс для каналів Food Service (HoReCa, напівіндустріальних виробників) та індустріальних виробників продуктів харчування, де клієнт отримує тільки позитивний досвід. Навіть ідея – це наша прерогатива. Від Ідеї до кінцевого продукту на полиці чи меню ресторану. Ми створюємо сервіс повного циклу: ідея, розрахунок, замовлення, відслідковування залишків, доставка, контроль якості та унікальний вибір продуктів зі всього світу! 

BEST WAY FOODS є офіційним імпортером і дистрибутором компаній лідерів у своїх сегментах. Основні бренди портфелю компанії: Callebaut, Cacao Barry, Barry Callebaut, Bensdorp, IBC, Mona Lisa, D’Orsogna, Debic, Kerry, Ravifruit, Desing, Dianafoods, Disano, Kara, Zusto, Bachi, Campus та Waring. 

НАШІ ЦІННОСТІ:

  • Ми клієнтоорієнтовані – до місяця і назад. Ми віримо, що лише глибоке розуміння бізнесу наших партнерів дозволяє будувати довгострокові стосунки.    
  • Ми новатори – нам важливо постійно розвиватися самим і розвивати ринок. Ми готові витрачати ресурс, себе та час на те, щоб постійно привносити нове і підвищувати стандарти і правила гри.
  • Ми про високий результат – нам цікаво ставити приймати нові виклики і досягати поставлених цілей.
  • Ми – команда професіоналів. У цій фразі важливо обидва слова. Команда, яка йде разом до мети. Професіонали, які підходять до завдань з певним рівнем знань, навичок і повагою до своїх партнерів, хто б це не був: колеги, клієнти або постачальники.
  • Ми цінуємо обіцянки, які даємо. Для нас дотримуватися домовленостей – це правило гарного тону.

Ми знаємо, що будучи новаторами по духу, ми сильніші разом. Тому наше гасло: все або нічого – є не миттєвим настроєм, а постійним відношенням до справи.

Бути клієнтом BEST WAY FOODS означає бути в авангарді харчового напрямку України, тому що ми надаємо технологічну підтримку та навчання в нашому кулінарному просторі Chef University від провідних шефів та бренд-амбасадорів наших партнерів.