Про компанію - BestWayFoods Дистрибютор | Фуд сервіс

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters

Про компанію - BestWayFoods Дистрибютор | Фуд сервіс


Компанія BEST WAY FOODS розвиває унікальний сервіс для сектору Food Service (HoReCa, напівпромислових виробників) та промислових виробників продуктів харчування в Україні. BEST WAY FOODS є офіційним імпортером і дистриб’ютором провідних компаній у своїх сегментах, таких як Barry Callebaut, FrieslandCampina, Kerry, Dianafoods, Desing, Sambu Group, Salica в Україні. Компанія була заснована у 2017 році.

Наш центральний офіс знаходиться у Києві, а наші регіональні менеджери з продажу працюють у кожному обласному центрі і обслуговують всю територію України.

У Best Way Foods є власні складські та транспортно-логістичні потужності у Києві та Львові, завдяки яким ми здійснюємо доставку по Україні протягом 24 годин. Ми маємо власний Центр підтримки клієнтів (приймає та оформлює замовлення, вирішує питання доставки продукції, контролює та підвищує рівень задоволеності клієнтів).

У 2020 році ми відкрили власну кулінарну студію Chef University, що дає нам можливість надати нашим клієнтам навчання від провідних шеф-кухарів та світових амбасадорів і підвищити якість нашої роботи.