Майстер-клас з Шеф-кондитером Антоном Штипою на Хеллоуїн - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

20 вересня, наша кулінарна академія Сhef University ожила неймовірною атмосферою Хеллоуїну завдяки захоплюючому майстер-класу від шеф-кондитера та переможця національного відбору World Chocolate Masters, Антона Штипи. Ця подія була справжньою солодкою магією для всіх шанувальників вишуканих десертів та незабутніх вражень.

За допомогою Антона, учасники майстер-класу погрузилися в світ найтрендовіших та смачних десертів. Програма події включала в себе три неймовірні та вражаючі десерти:

Десерт «Апельсин»🍊

Цей десерт вразив всіх своєю неймовірно соковитою та ароматною структурою. Яскравий апельсиновий смак розкривався в кожному куслі, нагадуючи про сонячну осінь.

Десерт «Морква-маракуйя»🥕

Комбінація моркви та маракуйї стала справжньою відкриттям для багатьох. Іскристий смак та кольорова гра цього десерту вразили всіх присутніх.

Десерт «Шоколадно-горіховий»🍫 з вражаючим тематичним декором

Останнім акордом цього гастрономічного шедевру був десерт, який поєднував в собі шоколадну солодкість та горіховий аромат. Вражаючий тематичний декор, створений Антоном, додавав величезний настрій та відчуття свята.

Майстер-клас від Антона Штипи не тільки дозволив гостям насолодитися безсумнівно смачними десертами, але й надав можливість поглибити свої знання у світі кондитерського мистецтва. Учасники заходу отримали безцінний досвід та натхнення для творчого розвитку.