Неймовірний заряд енергії та згуртованості від тімбілдінгу на свіжому повітрі - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

Команда Best Way Foods вирішила зробити черговий крок до зміцнення корпоративного духу. У вихідний день, 20 квітня, працівники компанії залишили робочі клопоти та занурилися у світ активного відпочинку та розваг. Цього разу подія пройшла у форматі велопрогулянки мальовничими куточками Києва.

 

Збірним пунктом для початку велопригоди став Труханів острів, а саме зона біля Північного мосту. Сама локація створювала ідеальну атмосферу — навколо живописні краєвиди, а тепле весняне повітря надихало на нові відкриття. Учасники події з ентузіазмом орендували велосипеди в прокатному пункті неподалік і вже незабаром веселою групою вирушили за маршрутом. Його складність була досить легкою, щоб кожен, незалежно від рівня підготовки, міг насолоджуватися прогулянкою та милуватися видами Труханового острова.

 

Впродовж велозаїзду відчувалася атмосфера невимушеного спілкування та веселощів. Команда Best Way Foods мала нагоду ще більше згуртуватися, обмінятися жартами, пізнати один одного ближче. Звісно ж, не обійшлося без смачних пікнікових перекусів та солодощів у перервах від їзди. Години спливали майже непомітно у вирі приємних вражень та емоцій. Прогулянка виявилася по-справжньому цікавою та насиченою, адже поєднала в собі фізичну активність, спілкування в колі однодумців та можливість на деякий час відволіктися від буденної метушні.

 

Сили повністю поновлені, тому тепер ми готові збагачувати ваш кулінарний досвід новими ідеями та пропонувати ще більше продуктів для їх приготування. Безумовно, такі тімбілдінгові події мають величезну цінність для створення гармонійної робочої атмосфери в колективі й об’єднання навколо потужної мети. Best Way Foods і надалі підтримуватиме цю традицію завдяки регулярним зустрічам працівників і партнерів з оригінальними ідеями. Бо саме таким чином створюється міцна спільна історія бренду.