Незабутній кулінарний досвід: Рибний айстер-клас від шефа ресторану Fabius - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

31 травня, відбувся захоплюючий майстер-клас, у якому всі присутні мали змогу насолодитися неймовірними стравами, підготовленими шефом ресторану Fabius, Дмитром Мариненко. Цей захід запам’ятався усім вишуканими поєднаннями смаків та цікавим кулінарним досвідом, які подарував провідний шеф.

Програма майстер-класу була насичена неймовірними стравами, що дозволила розкрити сучасний погляд на рибні страви. Вона розпочалася зі соковитої білої риби з весняними овочами та вершковим соусом з шампанським, яке викликало справжнє захоплення серед учасників. Різотто з креветками та трюфельним маслом приніс унікальні нотки розкоші та елегантності до кулінарного досвіду всіх присутніх.

 

Неабияке враження справило карпачо з сібаса, прикрашене червоними ягодами. Ця закуска просто зачарувала свіжістю і гармонією смаків. Окрім того, усім була запропонована закуска “Рибний дует” з вершково-ягідним соусом, яка додала останній штрих до цього гастрономічного шедевру.

Майстер-клас від Дмитра був не просто можливістю спробувати розкішні страви, а й навчитися їх готувати. Шеф поділився своїми секретами і професійними навичками, щоб учасники могли повторити ці захоплюючі страви у затишку своїх кухонь.

Дякуємо учасникам за актівність та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей в Chef University!