Презентація Cacao Barry - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Filter by Категории товаров
Рецепти
Гурме продукти
Індустріальні продукти

Увійти в свій обліковий запис

Створити аккаунт

Реєстрація дає можливість перегляду прихованих рецептів

Register with us by filling out the form below.

Новини


Презентували довгоочікуваний шоколад Cacao Barry лінійки Purete та RaRe нашим клієнтам.

Отже знайомтеся:

Pureté це лінійка насичених, чистих ароматів какао-бобів із Західної Африки, що відрізняються 100% простежуваністю та екологічною стійкістю. Лінійка Pureté — це зобов’язання компанії Cacao Barry щодо забезпечення доступності майбутнього якісного какао.

Вкладаючи значні кошти в навчання фермерів методам роботи до і після збору врожаю, компанія оптимізує і розвиває створення смаку, знижує кількість браку какао-бобів, тим самим підвищуючи врожайність. Якість підвищується завдяки унікальній програмі ферментації, яка розкриває весь природний арома-потенціал какао-бобів.

Pureté — це нове покоління шоколаду.

Лінійка RaRe, шоколад Millésime — це лімітований випуск, представлений унікальними плантаціями та має захоплюючий смак. Лінійка представлена рідкісним, вишуканим і ексклюзивним смаком та ароматом какао.

З шоколадом RaRe компанія прагне забезпечити доступність різноманіття високоякісного какао в майбутньому, безпосередньо пов’язуючи фермерів з шеф-кондитерами.

Дякуємо нашому амбасадору Євгенії Петренко за неперевершені вироби на основі цих шоколадів та цікаву презентацію по кожному шоколаду.


×