Презентація Cacao Barry - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

Презентували довгоочікуваний шоколад Cacao Barry лінійки Purete та RaRe нашим клієнтам.

Отже знайомтеся:

Pureté це лінійка насичених, чистих ароматів какао-бобів із Західної Африки, що відрізняються 100% простежуваністю та екологічною стійкістю. Лінійка Pureté – це зобов’язання компанії Cacao Barry щодо забезпечення доступності майбутнього якісного какао.

Вкладаючи значні кошти в навчання фермерів методам роботи до і після збору врожаю, компанія оптимізує і розвиває створення смаку, знижує кількість браку какао-бобів, тим самим підвищуючи врожайність. Якість підвищується завдяки унікальній програмі ферментації, яка розкриває весь природний арома-потенціал какао-бобів.

Pureté – це нове покоління шоколаду.

Лінійка RaRe, шоколад Millésime – це лімітований випуск, представлений унікальними плантаціями та має захоплюючий смак. Лінійка представлена рідкісним, вишуканим і ексклюзивним смаком та ароматом какао.

З шоколадом RaRe компанія прагне забезпечити доступність різноманіття високоякісного какао в майбутньому, безпосередньо пов’язуючи фермерів з шеф-кондитерами.

Дякуємо нашому амбасадору Євгенії Петренко за неперевершені вироби на основі цих шоколадів та цікаву презентацію по кожному шоколаду.