Презентуємо унікальний британський пивоварний солод Muntons - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

4 липня в пабі «Сундук» ми з гордістю представили своїй аудиторії всесвітньо відомого британського виробника солоду для пивоварів – сімейну компанію Muntons.

На заході наш технолог Юрій Савчук ознайомив присутніх з історією Muntons та продуктами, які вони пропонують. Серед них базовий солод з відібраного ячменю, аутентичні британські солоди, карамельні і солоди Crystal, а також шоколадні і підсмажені (Roasted) солоди. Головною подією заходу стала дегустація чотирьох сортів пива, приготовленого нашим технологом на солоді Muntons: International Lager, English Porter, British Golden Ale та English IPA. Учасники мали можливість самостійно оцінити багатогранність смаків та ароматів, які він надає.

Також були представлені додаткові продукти із нашого асортименту, використані для виробництва напоїв: фруктові пюре від DiraFrost, ароматизатори і барвники від Kanegrade, консерванти та замінники цукру від Foodchem. Співпраця з Muntons підкреслює поєднання досвіду та високої якості, яке Best Way Foods пропонує своїм клієнтам. Ця колаборація має надихнути пивоварів на створення виняткових напоїв, які принесуть задоволення споживачам.

Давайте створювати нові тренди пивоваріння разом!