Розкішні французькі круасани: майстер-клас з листкового тіста - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

Сьогодні поділимося деталями заходу, де ми спробували надзвичайно ароматні круасани. 31 січня на майстер-класі в академії Chef University технолог Best Way Foods Надія Іванова поділилася з нами ідеальними рецептами з листкового тіста.

 

Французькі круасани це не тільки десертна страва, а й чудова основа для сніданків або перекусів. Вони можуть подаватися з різноманітними начинками, наприклад, ванільний або вершковий крем, шоколад, фрукти. А також солоні версії з червоною рибою, авокадо і яйцем. Обирайте свій ідеальний рецепт, а ми пропонуємо повторити наші ідеї. Бо смачні свіжі круасани це не лише про Францію!

 

Основний секрет листкового тіста для круасанів – спеціальне масло високої якості та технологія замішування. Для тіста використовувалися такі інгредієнти з нашого асортименту: вершкове масло Traditional Debic 82% та масло для круасанів Debic. А основною для крему був крем-сир Debic.

 

Ми спробували і солодкий, і солоний варіанти в авторському виконанні Надії Іванової. Під час приготування дотримані максимально точні пропорції та температурний контроль за допомогою екструзії Best Way Foods. Це важливо для підняття тіста, що зовні створює хрумку скоринку, а всередині залишає ніжну повітряну консистенцію.

 

Солоний круасан

 

Нам запропонували зерновий круасан із додаванням тунця в олії Сampos, листя салату з гармонійним поєднанням вершково-злакової основи й начинки. Перевагою тіста з якісного масла Debic є збереження форми виробу протягом багатьох годин навіть у поєднанні з вологою начинкою. Тому його зручно брати на перекус або зберігати декілька готових порцій. А який аромат! 

 

Солодкі варіанти

 

Школадна начинка з полуничними шматочкми, фісташковий крем з малиною, класичний круасан з шоколадом – декілька наших улюблених рецептів з майстер-класу. Основними компонентами тут були фруктові включення Aptunion, мигдальні слайси Santo Santaniellо та шоколадний декор Mona Lisa

 

Навіть найвибагливіші гурмани не залишилися байдужими до таких оригінальних ідей. Пропонуємо й вам переконатися, що листкове тісто це зовсім не складно з Best Way Foods!