Смакові Відкриття: Майстер-клас "Перші страви" з шеф-кухарем Дмитром Мариненко - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

25 жовтня став особливим днем для всіх прихильників вишуканих кулінарних вражень. Сhef University запросили студентів на неймовірний майстер-клас “Перші страви” з шеф-кухарем Дмитром Мариненко”. Ця подія дозволила академії  погрузитися у світ особливих смаків та відкрити для себе нові гастрономічні перлини.

Майстерність Дмитра в приготуванні перших страв надала  стравам особливий смак та неперевершену нотку ексклюзивності.

У програмі майстер-класу були представлені наступні перші страви:

 Гарбузовий суп з креветкою та кальмаром 

Ця страва була справжньою відкриттям для всіх присутніх. Соковитий гарбузовий суп з креветкою та кальмаром робив величезне враження. Він поєднував в собі солодкість гарбуза з ніжністю морепродуктів, створюючи неймовірний симфонію смаку.

 Суп Буйабес 🍜

Суп Буйабес – це традиційна іспанська страва, яка прийшла до нас завдяки Дмитру Мариненко у власному авторському виконанні. Ця страва була справжнім сенсацією світу смаків.

Суп Том Ям 🍅

Суп Том Ям від шефа Мариненко був неймовірно ароматним та гострим. Аромат свіжих трав і спецій переніс усіх на берега екзотичних країн.

Цибулевий суп 🧅

Цей традиційний український суп отримав особливий шарм та ніжність в руках Дмитра. Його версія цибулевого супу була найкращою довідкою про те, як вдосконалити класичну страву.

Майстер-клас від шефа допоміг учасникам розкрити для себе нові смаки та надав їм натхнення для експериментів у світі кулінарії.