Відкриття нових смаків у паназійській кухні - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

26 червня академія Chef University стала особливим місцем для всіх любителів гастрономії, адже тут відбувся захоплюючий майстер-клас з паназійської кухні. Запальний і талановитий шеф-кухар Дмитро Мариненко з ресторану “Frou Frou” зібрав навколо себе справжніх любителів кулінарії, щоб разом вивчити секрети та насолодитися неперевершеними смаками східноазіатських страв.

Майстер-клас розпочався з вивчення основних складників та технік приготування. Головною відзначеною складовою виявилися кокосові продукти від Cocoxim, які додавали особливий колорит і смак кожній страві. Від вершків до молока — кожен продукт від Cocoxim надавав стравам глибокий і насичений смак, властивий азійській кухні.

У меню були представлені такі страви, як Том Ям і Том Кха — знамениті тайські супи з використанням спецій та трав; Рамен зі свининою на кокосових вершках, що вразило глибиною смаку та аромату; а також Тайське Каррі і Квіти Цукіні, які демонстрували різноманітність і творчість азійських кулінарних традицій.

Не менш важливим елементом став фінальний етап майстер-класу — дегустація приготованих страв. Учасники з задоволенням спробували кожен з шедеврів.

Студія Chef University – місце, де зустрічаються справжні гурмани та професіонали, щоб досліджувати й навчатися мистецтву кулінарії. Майстер-клас з паназійської кухні під керівництвом Дмитра Мариненка став незабутнім заходом, який додав всім присутнім натхнення для нових кулінарних відкриттів та вражень.