Взяли участь у забігові «Десятка Незламності» 24.03.2024 від Run Ukraine - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

На перший погляд здається, що наша команда зацікавлена переважно кулінарною майстерністю. І це правда, але окрім основної сфери діяльності ми також залишаємося вірними ідеям здоров’я й благодійної місії. Тому 24 березня компанія Best Way Foods взяла участь у потужному спортивному заході — «Десятці Незламності» від відомих організаторів бігових та спортивних подій України Run Ukraine.

 

Традиційно цей забіг відбувається в Києві й кожного разу ще більше привертає увагу потенційних учасників та глядачів. Особливо привабливою була можливість онлайн участі, бо давала змогу навіть у такі складні часи об’єднатися спільною метою українцям з усього світу. А офлайн-учасники зібралися в столиці, щоб подолати дистанції на вибір: 10 км, 5 км або 1,6 км. 

 

Організатори заходу акцентували увагу не лише на спортивних досягненнях, але й на важливості соціальної відповідальності. Вони продемонстрували, як спортивні заходи можуть стати інструментом підтримки військових та збільшення свідомості громадян. Участь у “Десятці Незламності” не лише сприяла зміцненню фізичного й ментального здоров’я учасників, а й допомогла відчути себе частиною великої справи. Кожен учасник отримав пам’ятну медаль за свою участь і шалену енергетику стійкості, відчуття безмежного потенціалу й сили. Але головною метою заходу була допомога нашим захисникам. Половина прибутку від стартових внесків була передана на потреби 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. І ми пишаємося можливістю робити свій внесок у найважливішу цінність сьогодення.

 

Повний розклад події, імена призерів і візуальний матеріал ви можете побачити на сайті Run Ukraine. У кожного з нас є власний ступінь незламності, не забувайте про нього.