Захоплюючий досвід: Майстер-клас "Десерти на тарілках" від Антона Штипи - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

Захоплюючий світ кондитерських шедеврів на тарілці – це те, що розкрилося перед учасниками майстер-класу, який відбувся 16 серпня у кулінарній студії Chef University. Провідний шеф-кондитер Антон Штипа, розкрив усі секрети та тонкощі створення неперевершених десертів.

Відчути справжне смакове задоволення  і відкрити для себе неймовірну гаму солодощів на тарілці вдалося тим, хто взяв участь у цьому унікальному заході. Антон поділився своїми багаторічними знаннями та досвідом, розкриваючи особливості створення кожного десерту.

Перший десерт, який був представлений на майстер-класі, буквально розтопив серця учасників. Він був створений із вишуканої грильованої горіхової основи, ніжного крему та неймовірно апетитного соусу.

Шеф вразив уяву присутніх, представивши солодко-солений десерт на тарілці. Солодка карамель, яка гармонійно поєднувалася зі сміливим солоним акцентом, створила враження, що залишиться в пам’яті надовго.

Завершальним акордом заходу став десерт “Трюфель”, що подарував учасникам можливість насолодитися багатошаровим смаковим букетом, де поєдналися шоколад, горіхи та ніжний крем.

Майстер-клас не просто дозволив попробувати чудові десерти – він відкрив вікно в кулінарний світ, де кожна нота смаку має свою роль. Професіонали та любителі кондитерського мистецтва в одному об’єднались, щоб навчитися та насолодитися кожним шматочком цих витончених творінь. Високі кулінарні стандарти Антона  залишаться натхненням для багатьох, хто бажає вдосконалити свої навички у створенні десертів на тарілках.

Дякуємо всім за неймовірну атмосферу!