Захоплюючий світ шоколадного декору від Олександра Бражевського - BWF

Пошук Best Way Foods

ключові слова
Generic filters
Новини

11 жовтня, шеф-кондитер Олександр Бражевський провів свій МК для кондитерів,  присвячений шоколадному декору. Ця подія, організована нашою кулінарною академією, стала захоплюючим поглибленням у світ шоколадних мистецтв та незабутніх вражень для всіх учасників.

На майстер-класі учасники мали нагоду побачити та навчитися створювати неймовірні шоколадні декорації, які прикрасять будь-який десерт чи торт.

Учасники майстер-класу отримали змогу дізнатися про особливості вибору та підготовки шоколаду для декору, а також навчитися правильно  темперувати.

Олександр показав учасникам, як створити найкрасивіші шоколадні фігури, включаючи квіти, мереживо, та інші прикраси, які додають особливий шарм будь-якому десерту.

Майстер-клас від шефа Олександра Бражевського допоміг учасникам не тільки освоїти мистецтво створення шоколадних декорацій, але й надав можливість виразити свою креативність та фантазію через цей солодкий матеріал. Усі присутні залишилися в захваті від отриманого досвіду та натхнення від майстер-класу.